Examine This Report on blog

تحقیقات پلیس مصر درباره قتل یک تاجر اسرائیلی-کانادایی در اسکندریه

ادعای خبرنگار عراقی: بارزانی در سفر به تهران، تعهداتی داد

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

چین قصد دارد خود را به عنوان یک واسطه صلح در آینده به جنوب جهانی معرفی کند و درست در همان هفته‌ای که پکن پیشنهاد صلح اوکراین را ارائه کرد، یک مقاله مفهومی نیز منتشر کرد که ابتکار عمل امنیت جهانی چین را تشریح کرد. این موضوع، اتفاقی نبود. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آشپزی فیلیپینی ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی است.

به گزارش خبرگزاری رویترز درگیری‌های روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت یکی از شدیدترین موارد تبادل آتش بین دو طرف طی هشت ماه گذشته بوده است.

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده‌ام ورود به حساب کاربری

سولاکی را با انواع گوشت قرمز و سفید آماده و با سالاد و نان پیتا میل می‌کنند.

این نهاد حقوق بشری روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت، در این نامه سرگشاده here خطاب به ابراهیم رئیسی و مقامات جمهوری اسلامی با اشاره به جنبش «‌زن، زندگی، آزادی»‌ تاکید کرده است مقامات جمهوری اسلامی علیه زنانی که از قانون حجاب اجباری در این کشور سرپیچی می‌کنند « جنگ» به راه‌انداخته‌اند.

در آشپزخانه ویتنامی خمیر میگو، سس ماهی، برنج، انواع ادویه و چاشنی، ریحان تایلندی و انواع میوه و سبزی به چشم می‌خورد. اما در عین حال برخلاف سایر کشورهای آسیایی غذاهای ویتنامی از جمله سالم‌ترین غذاهای آسیایی محسوب می‌شوند. برخی از مشهورترین و خوشمزه ترین غذاهای ویتنامی عبارتند از:

بیش از ۱۰۰ کارمند نهادهای مخالف اتحادیه اروپا در بروکسل در اعتراض به جنگ غزه تجمع کردند.

بلژیک، رئیس دوره‌ای اتحادیه اروپا، اعلام کرد: «این پول برای حمایت از بازیابی و دفاع نظامی اوکراین در چارچوب مقابله با تجاوز روسیه به کار خواهد رفت.»

*فوندوی پنیر: یک نوع دیپ شامل پنیر آب شده با سیر و آرد ذرت. این پنیر آب شده در یک ظرف سرامیکی ریخته می‌شود و روی شعله ملایم و کوچکی گذاشته می‌شود. با این غذا تکه‌های آن سرو می‌کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *